KURUMSAL

1965 yılında 16 m² bir atölyede başlayan moda tutkusu 53. yılında 25.000 m² son teknolojiye sahip entegre bir tesis ile yoluna devam ediyor.

Dünya trendlerini takip eden, sektöründe modaya yön veren bir çizgiye sahip Bigazzi...

Kayalar Tekstil olarak başladığımız bu başarı hikayesi 2002 Yılında marka tescilini almış olduğumuz Bigazzi markası ile mont ve kaban markası olarak iddialı bir şekilde ilerliyor. Dünya trendlerini takip eden, sektöründe modaya yön veren bir çizgiye sahip olan Bigazzi, erkek ve çocuk ürünlerinde sahip olduğu tasarım departmanı ile moda trendlerine uygun birbirinden farklı koleksiyonlarıyla müşterilerinin ve iş ortaklarının beğenisine sunmaktadır.

Yıllık 450.000 mont, 700.000 adette eşofman üretim...

Bigazzi markalı ürünlerimizi 70 kişilik özel ekibimizle birlikte mont ve kaban üretim kapasitesini kendi bünyemizde yıllık 55.000 adete, eşofman üretimini 70.000 adete kadar üretebilmekteyiz. Bu sayı çözüm ortaklarımızla birlikte kaban ve mont üretiminde 450.000 adete, eşofmanda ise 700.000 adete kadar çıkabilmektedir. Bigazzi, bu bilgi ve tecrübesini, aynı zamanda yurtiçinde seçkin markalara (Fabrika, People, Network, Lee Cooper) tasarım ve üretim yaparak daha da ileriye taşımaktadır. Yurtdışındaki pazar payını artırmayı ve yeni pazarlara açılmayı hedefleyen firmamız ihracat odaklı yeni plan ve çalışmalar yapmaktadır.